GIAP na CHMIELAKACH!

GIAP na CHMIELAKACH!

GIAP wychodzi naprzeciw jednostkom samorządu terytorialnego, nie tylko w codziennej pracy urzędników, ale również w kwestii promocji gminy. W tym roku po raz pierwszy, usprawnimy nawigację po Chmielakach Krasnostawskich, który odbędziesię już w ten weekend.

Chmielaki to Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarówodbywające się corocznie w Krasnymstawie. Pierwszy festiwal odbył się w 11-12 września 1971 z początku był imprezą regionalną, natomiast na przestrzeni lat ewoluował do wydarzenia ogólnopolskiego.

Na tegorocznej imprezie uczestników Chmielaków, oprócz degustacji różnorakich piw, czeka szereg atrakcji m.in.: koncerty znanych artystów (m.in. T.LOVE), zespołów regionalnych oraz występy formacji kabaretowych. Dzięki naszemu portalowi wydarzeń z łatwością będzie można odnaleźć wszystkie niezbędne informacje takie jak: strefy wydarzeń, prezentacji browarów, strefę gastronomii, strefę prezentacji artystów regionalnych, stoiska handlowe oraz informacje organizacyjne, czyli parkingi w pobliżu miejsca wydarzenia, drogi z oznaczeniami zakazu wjazdu, punkty medyczne, komendę policji. Takie informacje niewątpliwie ułatwią poruszanie się po terenie każdej  imprezy.

Zachęcamy pozostałejednostki samorządowe  do skorzystania z naszych usług i stworzenia portalu wydarzenia wartoprzyjsc.pl. Może być to znakomity sposób na promocję regionalnych świąt, imprez, dożynek!