Sputnik Software Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla administracji publicznej. Koncentruje się na tworzeniu autorskich produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii, przyczyniających się do rozwoju polskiej e-Administracji. Twórca Zintegrowanej Platformy Informatycznej „Nowoczesny Urząd” oraz wielu dedykowanych systemów dziedzinowych. Każdego dnia, z produktów Sputnik Software korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników na terenie całego kraju.

SYSTHERM INFO Sp. z o.o. tworzy nowoczesny, najwyższej jakości System Informacji Przestrzennej  GEO-INFO. Jest dystrybutorem systemów zabezpieczających oprogramowanie i własność intelektualną firmy Aladdin. Jej celem jest dostarczanie produktów, które zaspokoją nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Główny produkt firmy, SIP GEO-INFO jest najlepszym, najstarszym i jedynym w pełni obiektowym systemem do prowadzenia numerycznych zasobów mapy wielkoskalowej i mapy topograficznej (TBD) w kraju.

REKORD SI Sp. z o.o. to dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz jednostek administracji publicznej. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz stosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych REKORD z powodzeniem przeprowadza kompleksowe komputeryzacje przedsiębiorstw oraz urzędów: od dostawy sprzętu i usług internetowych po instalacje i wdrożenie autorskiego oprogramowania.

Biuro Usług Komputerowych „Softres” Sp. z o.o. to podkarpacki lider rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji samorządowej. Programy są opracowane przez pracowników firmy indywidualnie, uwzględniając zarówno specyfikę pracy jednostki, jak i aktualnie obowiązujące przepisy oraz wieloletnie doświadczenie własne i licznych użytkowników. Pakiet oprogramowania „Sprawny Urząd” jest efektem doświadczeń z zakresu kompleksowej informatyzacji urzędu.

BIM Manufacture specjalizuje się w konsultingu i dostarczaniu produktów realizowanych w oparciu o cyfrowe modele BIM. Firma opracowuje m.in. modele na podstawie dokumentacji 2D/3D CAD, skaningu laserowego, danych fotogrametrycznych, jak również dostarcza aplikacje w technologii Wirtualnej Rzeczywistości (VR) zintegrowane z bieżnią Virtuix Omni. Firma posiada doświadczenie wdrożeń, szkoleń, opracowań BEP (BIM Execution Plan) i doradztwa BIM dla biur projektowych, firm wykonawczych, inwestorów krajowych i zagranicznych zarządzającymi takimi inwestycjami jak: wieżowce, zakłady przemysłowe, sieci sklepów, hotele i inne.

GEOMATYKA KRAKÓW to polska firma wykwalifikowanych fachowców - projektantów i programistów, wdrożeniowców i serwisantów. Od lat tworzą system Ewid 2007 z pasją i zaangażowaniem. Oprogramowanie firmy GEOMATYKA-KRAKÓW, to nowoczesny, w pełni zintegrowany system obsługi ośrodka dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, gospodarki nieruchomościami i architektury. Składa się z niezawodnej bazy danych Oracle©, desktopowego oprogramowania TurboEWID oraz portalu internetowego WebEWID.