Nefeni jest producentem oprogramowania dla administracji publicznej. Koncentruje się na tworzeniu autorskich produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii, przyczyniających się do rozwoju polskiej e-Administracji. Twórca Zintegrowanej Platformy Informatycznej „Nowoczesny Urząd” oraz wielu dedykowanych systemów dziedzinowych. Każdego dnia, z produktów Nefeni korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników na terenie całego kraju.

SYSTHERM INFO Sp. z o.o. tworzy nowoczesny, najwyższej jakości System Informacji Przestrzennej  GEO-INFO. Jest dystrybutorem systemów zabezpieczających oprogramowanie i własność intelektualną firmy Aladdin. Jej celem jest dostarczanie produktów, które zaspokoją nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Główny produkt firmy, SIP GEO-INFO jest najlepszym, najstarszym i jedynym w pełni obiektowym systemem do prowadzenia numerycznych zasobów mapy wielkoskalowej i mapy topograficznej (TBD) w kraju.

REKORD SI Sp. z o.o. to dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz jednostek administracji publicznej. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz stosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych REKORD z powodzeniem przeprowadza kompleksowe komputeryzacje przedsiębiorstw oraz urzędów: od dostawy sprzętu i usług internetowych po instalacje i wdrożenie autorskiego oprogramowania.

Biuro Usług Komputerowych „Softres” Sp. z o.o. to podkarpacki lider rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji samorządowej. Programy są opracowane przez pracowników firmy indywidualnie, uwzględniając zarówno specyfikę pracy jednostki, jak i aktualnie obowiązujące przepisy oraz wieloletnie doświadczenie własne i licznych użytkowników. Pakiet oprogramowania „Sprawny Urząd” jest efektem doświadczeń z zakresu kompleksowej informatyzacji urzędu.

GEOMATYKA KRAKÓW to polska firma wykwalifikowanych fachowców - projektantów i programistów, wdrożeniowców i serwisantów. Od lat tworzą system Ewid 2007 z pasją i zaangażowaniem. Oprogramowanie firmy GEOMATYKA-KRAKÓW, to nowoczesny, w pełni zintegrowany system obsługi ośrodka dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, gospodarki nieruchomościami i architektury. Składa się z bazy danych Oracle©, desktopowego oprogramowania TurboEWID oraz portalu internetowego WebEWID.

Firma GEOBID ma wkład w rozwój polskiej geodezji, a głównie w tworzenie systemów informacji o terenie. Wiedzę merytoryczną firma czerpie ze swoich korzeni – Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, który jako przedsiębiorstwo państwowe do okresu transformacji, prowadził bazę ewidencji gruntów i mapę zasadniczą dla całego województwa katowickiego. Tworzą produkty informatyczne dla branży geodezyjnej, ich podstawowym produktem jest program EWMAPA, który wspomaga tworzenie technologii informatycznych umożliwiających gromadzenie, przetwarzanie i obrazowanie danych przestrzennych.

ZETO Software - firma informatyczna w Polsce północno-wschodniej, działająca nieprzerwanie od 1971 roku. Zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem, integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych. W ofercie posiada przede wszystkim produkty skierowane do administracji publicznej, w szczególności system dziedzinowy dla urzędów oraz jedne z najbardziej zaawansowanych eUsług w Polsce. Zakres usług ZETO Software obejmuje także: przetwarzanie danych, doradztwo w zakresie IT, szkolenia oraz audyty informatyczne. Firma realizuje strategię rozwoju, ukierunkowaną na budowę kompetencji eksperckich i rozwój własnych produktów pozwalających świadczyć usługi i rozwiązania IT na wysokim poziomie z zachowaniem najwyższej jakości i zasad bezpieczeństwa informacji.