JESTEŚMY PARTNEREM GENERALNYM  KONFERENCJI ,,GOSPODAROWANIE MIENIEM”

JESTEŚMY PARTNEREM GENERALNYM KONFERENCJI ,,GOSPODAROWANIE MIENIEM”

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza firma jest partnerem generalnym konferencji ,,GOSPODAROWANIE MIENIEM” organizowanej 17 września 2019 w biurowcu Delta  (ul. Towarowa 35, Poznań) przez firmę ABRYS, wydawcę miesięcznika PRZEGLĄD KOMUNALNY.  

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli miast i gmin oraz podmiotów odpowiedzialnych za inwestycje komunalne, ochronę środowiska, finanse, gospodarkę przestrzenną. 

Przewodnim tematem konferencji jest mienie komunalne, zmiany w prawie w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzenią oraz nowoczesne sposoby zarządzania nieruchomościami samorządowymi.

W związku z wdrożeniem przez naszą firmę nowego produktu na rynek - APLIKACJI MIENIE KOMUNALNE (POLA EWI) - innowacyjnego narzędzia GIS do zarządzania gospodarką nieruchomościami - nasze oprogramowanie idealnie wpasowuje się w nowoczesne trendy zarządzania informacją dot. nieruchomości. 

Podczas konferencji zaprezentujemy nasz autorski system wdrażany u klientów w całej Polsce. Nasze rozwiązanie zaprezentują bezpośredni użytkownicy systemu - p. Marta Zborowska (UG Warta Bolesławiecka) oraz  p. Monika Rutyna (UM Bolesławiec) z prezentacją pt. ,,Zaawansowane narzędzia GIS wspierające zarządzanie gminą w obszarze gospodarki nieruchomościami”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji! 

Dla naszych klientów przewidzieliśmy vouchery zniżkowe na udział w konferencji. Zapraszamy do kontaktu z opiekunami województw.