KONFERENCJA - GOSPODAROWANIE MIENIEM

KONFERENCJA - GOSPODAROWANIE MIENIEM

17 września 2019 roku w Poznaniu, nasza firma uczestniczyła w konferencji “Gospodarowanie Mieniem”, której byliśmy Partnerem Generalnym. Konferencja odbyła się po raz pierwszy, mimo tego zgromadziła Zainteresowanych z całej Polski.

Nasze rozwiązanie, wspomagające administrowanie gospodarką nieruchomościami - Aplikacja GIS - MIENIE KOMUNALNE (SYSTEM SPDP), prezentowane przez p. Martę Zborowską (UG Warta Bolesławiecka) oraz  p. Monikę Rutynę (UM Bolesławiec) wzbudziło ogromne zainteresowanie uczestników, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. 

Mowę końcową wygłosił p. Andrzej Porawski, dyrektor biura Związku Miast Polskich, który podkreślił, że niezmiernie istotne w gospodarowaniu mieniem jest właściwe planowanie przestrzenne, korzystanie z nowoczesnych technologii, takich jak np. system informacji przestrzennej GIS.

“Do tego, aby efektywnie gospodarować mieniem służy wiele narzędzi, które przedstawiono na dzisiejszej konferencji i warto z nich korzystać.” (Źródło: Portal Komunalny) 

“Aktywna gospodarka nieruchomościami jest więc jedną z dróg do rozwoju i ratowania potencjału rozwojowego gmin, który jest imponujący” (Źródło: Portal Komunalny)

Poniżej, zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia!