Nowa wersja SPDP 2.0 już jest!

Nowa wersja SPDP 2.0 już jest!

Od dziś dostępna jest najnowsza wersja Samorządowej Platformy Danych Przestrzennych - SPDP 2.0, która umożliwia zarządzanie całym zasobem przestrzennym gminy z poziomu jednego oprogramowania.

SPDP 2.0. charakteryzuje się przede wszystkim bogatą funkcjonalnością - łącznie ponad 20 zintegrowanych ze sobą aplikacji dziedzinowych GIS. To innowacyjne rozwiązanie wspiera nie tylko bieżącą pracę w Urzędzie, ale także wpływa na codzienne procesy decyzyjne w administracji publicznej.

Platforma umożliwia szybką obsługę Interesanta od A do Z. Pracownik Urzędu rozpoczynając od założenia sprawy i wprowadzenia wniosku, poprzez automatyczny wybór działek za pomocą kilku kliknięć dostosuje oraz wygeneruje dokument z nadanym znakiem sprawy. SPDP 2.0 to kompleksowe narzędzie, które oferuje moduły do zarządzania nie tylko rejestrem MPZP ale także decyzjami administracyjnymi w tym WZ, ULICP i ŚRODOWISKOWYMI, WNIOSKAMI o zmianę lub sporządzenie MPZP i STUDIUM, FINANSAMI gminnymi, w tym opłatami za wydawane dokumenty oraz ODPADAMI i TURYSTYKĄ. Dzięki aplikacji możliwe jest również pełne zarządzanie infrastrukturą techniczną oraz komunikacją w gminie.

SPDP 2.0 to nowa jakość, dzięki której zaprojektujesz GIS w swojej gminie.