III SEMINARIUM GIAP JUŻ ZA NAMI

III SEMINARIUM GIAP JUŻ ZA NAMI

III edycja Seminarium GIAP ,,GIS w praktyce” już za nami. Gościliśmy przedstawicieli miast, gmin i instytucji z województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego. Partnerami wydarzenia byli: INTEGRATED SOLUTIONS, CISCO, SHH i DRONE4TECH. 

Po uroczystym przywitaniu Gości, rozpoczęto pierwszą część seminarium, gdzie premierę miała najnowsza aplikacja firmy GIAP - MIENIE KOMUNALNE. Kolejnym punktem spotkania była prelekcja o sposobach wykorzystania GISu do kontaktu z mieszkańcami. 

II blok rozpoczął się od wystąpienia Prezesa firmy GIAP - Sławomira Hemerlinga-Kowalczyka, który zaprezentował funkcjonalności nowego produktu GEOPORTALU na przykładzie Miasta Bolesławiec.

Następnie firma CISCO wyjaśniła pojęcie HIPERKONWERGENCJI, DRONE4TECH opowiedziało o wykorzystaniu dronów w sektorze publicznym, SHH zaprezentowało modele 3D miast - Smart3DCity. 

III edycja seminarium przyciągnęła szerokie grono zainteresowanych rozwiązaniami typu GIS oraz nowinkami technologicznymi. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i już dzisiaj zapraszamy Państwa na wiosenną edycję wydarzenia, które odbędzie się w centrum Polski!