POLA EKO w prasie branżowej

POLA EKO w prasie branżowej

Miło nam poinformować, że nasze oprogramowanie z zakresu modułu POLA EKO zostało uwzględnione w przeglądzie firm wspierających zarządzanie zielenią miejską, który ukazał się na łamach miesięcznika Zieleń Miejska (12/2019), pod redakcją firmy Abrys.

Rozwiązania zostały wyróżnione w zestawieniu 7 firm zajmujących się zielenią w podejściu cyfrowym - nasze, jako jedyne ma zastosowanie w administracji publicznej. W zestawieniu podkreślono najważniejsze korzyści wynikające z funkcjonowania naszego oprogramowania.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze produkty zyskują coraz większe uznanie również w dziedzinie ekologii wspieranej przez GIS. 

W czasopiśmie znajduje się również artykuł poświęcony aplikacjom mobilnym, które wspierają Jednostki Samorządów Terytorialnych w zarządzaniu zielenią. 

Prezes GIAP - Sławomir Hemerling - Kowalczyk, udzielił wypowiedzi eksperckiej, w której wskazał na zalety płynące z mobilnych aplikacji dla profesjonalistów zajmujących się ewidencją terenów zieleni oraz małej architektury. 

Zachęcamy do lektury całego artykułu, poświęconego tematyce ekologii w świecie cyfrowym.