ANTYKRYZYSOWA PLATFORMA ROZWIĄZAŃ TECHNOLOGICZNYCH PFR

ANTYKRYZYSOWA PLATFORMA ROZWIĄZAŃ TECHNOLOGICZNYCH PFR

Spółka GIAP, uczestniczy w platformie łączącej potrzeby samorządów z rozwiązaniami firm technologicznych. Jestesmy jednym z partnerów, który pomoże Państwu rozwiązać najbardziej palące problemy Twojego samorządu w obliczu epidemii COVID-19.

Projekt jest reakcją Polskiego Funduszu Rozwoju i Związku Miast Polskich na potrzeby polskich samorządów.

W ramach projektu, przygotowaliśmy specjalną ofertą w kategorii 3 - Wsparcie w korzystaniu z e-usług. 

Zgłoszone rozwiązanie - Platforma e-usług publicznych E-SPDP, przygotowana została z myślą o mieszkańcach gmin oraz o przedsiębiorcach prowadzących swoją działalność na tych obszarach. Dzięki, portalowi e-usług publicznych załatwienie sprawy jest możliwe całkowicie poprzez drogę elektroniczną.

Korzyści rozwiązania z perspektywy samorządu:

  • Sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu,
  • Platforma, przygotowana z myślą o mieszkańcach gmin oraz o przedsiębiorcach prowadzących swoją działalność na tych obszarach, załatwienie spraw jest możliwe całkowicie poprzez drogę elektroniczną,
  • Gotowe do wdrożenia, proste w obsłudze,
  • Możliwość kontaktu z urzędem w szybki, wygodny i bezpieczny sposób,
  • Mieszkaniec decyduje o przestrzeni publicznej online.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z prezentacją nagraną podczas zorganizowanego WEBINARU w dniu 1 czerwca 2020 roku, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować naszą propozycją na cyfryzację samorządów w zakresie e-obsługi mieszkańców. Dodatkowo, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym opisem oferty, dostępnym na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju.