Otwieramy się na Europę!

Otwieramy się na Europę!

Każdy Użytkownik QGIS, może skorzystać z narzędzi podstawowych od GIAP!

Korzystając z doświadczenia zdobytego na rynku polskiej Administracji, wdrażając Systemy Informacji Przestrzennej, udostępniliśmy darmową wtyczkę naszej aplikacji PolaMap - Lite do QGIS dla każdego Użytkownika w repozytorium wtyczek QGIS. Mamy nadzieję, że nasza praca i doświadczenie wesprze samorządy terytorialne oraz każdego zwolennika systemów GIS w codziennej pracy z danymi przestrzennymi.

PolaMap - Lite to wtyczka typu open source, która umożliwia dostosowanie wyglądu programu i dodanie autorskich narzędzi do QGIS od GIAP. Intuicyjne narzędzia pozwalają Użytkownikom w krótkim czasie opracowywać i zarządzać danymi przestrzennymi z poziomu jednego, spójnego interfejsu.

Dzięki rozwiązaniom desktopowym gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dostęp do danych offline. Budowa modułowa naszego oprogramowania umożliwia rozbudowę systemu o dodatkowe aplikacje, co w połączeniu z dodatkowymi rozwiązaniami webowymi, tworzy spójne rozwiązanie kształtujące nowoczesny wizerunek jednostki. 

Nasze narzędzie PolaMap - Lite obejmują m.in. szybki wydruk mapy, tworzenie własnych kompozycji mapowych, szybkie dodawanie usług WMS/WMTS, wyszukiwarkę danych z usługi ULDK, możliwość dostosowywania paska narzędzi oraz wiele innych funkcjonalności jakie oferuje nam PolaMap.

Po więcej informacji o naszych produktach, zapraszamy na stronę:
https://www.giap.pl/administracja_publiczna/produkty