PODSUMOWANIE 2019

PODSUMOWANIE 2019

Rok 2019 już za nami! 

Był to dla nas czas intensywnej pracy, realizacji wielu kluczowych projektów oraz uczestnictwa w ciekawych wydarzeń z branży GIS.

W 2019 roku:

  • dostarczyliśmy oprogramowanie SPDP dla ponad 30 nowych klientów,
  • zrealizowaliśmy ponad 20 projektów dofinansowanych ze środków unijnych,
  • zwektoryzowaliśmy ponad 600 nowych MPZP,
  • wykonaliśmy szkolenia ponad 500 pracowników merytorycznych urzędów miast i gmin.

Ponadto, uczestniczyliśmy w spotkaniach informatyków województw wielkopolskiego oraz dolnośląskiego, bylismy jednym z Partnerów kluczowego wydarzenia dla świata oprogramowania GIS -  II spotkania użytkowników QGIS w Poznaniu.

W czerwcu 2019 braliśmy udział w I edycji targów branżowych Smart CityW trakcie tego wydarzenia, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Smart City Award 2019 - za projekt utworzenia Systemu Informacji Przestrzennej dla Miasta Bolesławiec i 9 sąsiednich jednostek pt. „Budowa systemu Informacji i Przestrzennej oraz rozwój e-usług publicznych i elektronicznych usług administracyjnych w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego” w kategorii e-usługi - nagroda za najlepsze wdrożenie projektów ułatwiających dostęp mieszkańców do usług publicznych (e-usług).

W minionym roku dużą popularnością cieszyła się nasza nowa aplikacja MIENIE KOMUNALNE (moduł POLA EWI), która jest wsparciem dla zarządzania rejestrem mienia komunalnego na terenie gminy. 

Aplikacja została przedstawiona na ważnych wydarzeniach dla przedstawicieli Administracji Publicznej, m.in.:

W poprzednim roku nawiązaliśmy owocną współpracę z Departamentem Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-mazurskiego.

W IV kwartale odnieśliśmy bardzo ważny sukces, z perspektywą na kolejne lata - wraz z firmą Integrated Solution jesteśmy wykonawcą Podkarpackiego Systemu Informacji Przestrzennej, którego celem jest integracja istniejących powiatowych serwisów i baz danych w sposób umożliwiający budowę centralnego portalu wojewódzkiego. 

Rok 2019 zakończylismy wydarzeniem, które stało się już grudniową tradycją naszej firmy - po raz III zorganizowaliśmy seminarium pn. ”GIS w praktyce” , które odbyło się w sercu województwa śląskiego - w Katowicach.

Mamy nadzieję, że nowy 2020 rok, będzie obfitował w nowe wyzwania, a doświadczenia z 2019 pozwolą im sprostać!